Home Sport VIDEO/ Ribery prish festën e Bajernit. Ja reagimi i tij prej arroganti…

VIDEO/ Ribery prish festën e Bajernit. Ja reagimi i tij prej arroganti…

0

Franck Ribery e ka humbur durimin dhe e ka hedhur fanellën pasi u zëvendësua në minutën e 77 në ndeshje kundër Anderlecht të vlefshme për Champions League.

Ai nuk është ndier mirë për shkak të zëvendësimit dhe sapo i është afruar stolit rezervë e e flaku fanellën e Bajernit, pak minuta më vonë, asistenti i trajnerit Carlo Ancelotti shkoi tek ai për ta qetësuar francezin.

Ja reagimi i tij:

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here