Home Sport VIDEO/ Kaka shpërthen në lot gjatë intervistës. Ja arsyeja emocionuese…

VIDEO/ Kaka shpërthen në lot gjatë intervistës. Ja arsyeja emocionuese…

0

Kaka mes lotëve i ka dhënë lamtumirën Orlando Cityt.

Legjenda e Barzilit, luajti ndeshjen e fundit për Orlando City dhe shpërtheu në lot para dhe pas sfidës sw fundit.

Ndeshja e fundit e Kakas me Orlando City ishte shumë emocionuese ku ish mesfushori i Milanit e Real Madridi nuk mund t’i ndalte lotët.

Kaka, i cili u transferua në MLS në vitin 2015 nga Milani, javën e kaluar tregoi se do të luajë sfidën e fundit pas tri sezoneve në Amerikë, duke mos e bërë të ditur nëse do t’i japë lamtumirën futbollit.

© SYRI.net

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here