Home Te ndryshme VIDEO/ Ju prezantojmë me familjen prej 14 anëtarësh që kanë nga 6...

VIDEO/ Ju prezantojmë me familjen prej 14 anëtarësh që kanë nga 6 gishta

0

Një familje 14 anëtarëshe ku secili prej tyre ka lindur me nga gjashtë gishta në duar e këmbë, i kanë uruar mirëseardhjen në këtë botë anëtarit më të ri të familjes, i cili ka trashëguar të njëjtin “çrregullim” gjenetik.

Familja e pazakontë De Silva thonë se numri më i madh i gishtërinjve në duar dhe këmbë, u ka ndihmuar në shumë raste për të mirë.

© SYRI.net

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here