Home Tags VJEDHJE

Tag: VJEDHJE

Vodhi dy bateri makine në një pikë karburanti, pranga 20-vjeçarit

Një 20-vjeçar ka rënë në pranga, nën akuzën për vjedhje. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Kastriot Troca dyshohet se ka vjedhur...

Sendet e vjedhura i fshihte në Karaburun, prangoset 58-vjeçari

Policia e Vlorës ka bërë me dije se ditën e djeshme ka vënë në pranga Lahe Kulluri. Mësohet se pas informacioneve të marra, se ky...

Vjedhja e bankës tek zona e ish- bllokut, kërkohen 100 mijë...

Seanca gjyqësore kundër dy të akuzuarve për vjedhjen e bankës në ish-bllok në Tiranë ka nisur tashmë, dhe banka së bashku me shoqërinë e...

FOTO/ Pronari i varkave kapet duke grabitur pushuesit, rreh edhe një...

Një pronar varkash në plazh të Durrësit ka rënë në prangat e policisë, pasi i ka vjedhur çantën me vlera monetare dhe celularë disa...

Vlorë, grabitet me armë një pikë karburanti

Një karburant është grabitur në orët e para të mëngjesit të së shtunës në aksin rrugor Vlorë-Babicë. Sipas informacioneve paraprake ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Grabitet një skedinë në Kisella Vodë

Dy persona të panjohur, të maskuar, mbrëmë kanë plaçkitur një bastore sportive në rrugën “Hristo Tatarçev” në Kisella Vodë, kumtoi MPB. Sipas H.A. e cila...