Home Tags Trafik droge

Tag: Trafik droge

Miku kriminel i politikanëve rrezikon të mos ekstradohet në Itali

TIRANE– I përfolur si miku i politikanëve të të gjitha ngjyrave, Durim Keci, rrezikon të mos ekstradohet drejt Italisë, nëse autoritetet e këtij vendi...

“Dashuri dhe kokainë”…. policia arreston çiftin e famshëm shqiptar të trafikantëve

Kishin një lidhje të fortë jo vetëm intime, por edhe kur çështja kishte të bënte me punët e drogës. Shqiptari 35 vjeçar dhe e dashura...