Home Tags Rama

Tag: Rama

Rama: Në 2018 nisim regjistrimin e emigrantëve shqiptarë kudo ku jetojnë

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se vitin tjetër do të fillojë regjistrimi i shqiptarëve të diasporës teksa ka prezantuar planin për disporën dhe emigracionin...

Rama: Prapë prodhoni çertifikata?!

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me drejtuesit vendorë të qarkut të Vlorës. Rama tha se në disa bashki të qarkut të Vlorës...

Rama lajmëron shkarkimin e Prefektëve: I kemi parë në Tv vetëm...

VLORE- Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me drejtuesit vendorë dhe përfaqësues të bashkive të qarkut të Vlorës. Gjatë fjalës...

Paralajmërimi i Ramës: Gjoba për punonjësit që nxjerrin certifikata, do i...

VLORE-Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me drejtuesit vendorë të qarkut të Vlorës. Rama tha se në disa bashki të qarkut të Vlorës...

Rama tregon takimin me plakun demokrat në Vlorë: Ç’më tha për...

VLORE-Kryeministri Edi Rama është shkëputur sot nga dëgjesat publike ndërsa u bë sot mysafir për drekë i një familje në Kaninë të Vlorës. Teksa diskutonte...

“E kam mbyllur me fëmijët”, Rama batutë me qytetarin: Ashtu mendoja...

VLORE– Kryeministri Edi Rama gjatë një takimi me banorë të Vlorës, prindër dhe mësues, nuk ka kursyer me ta batutat. Në një dëgjesë në shkollën...

Rama ‘shkund’ qeverinë në Vlorë: Largoni analfabetët nga zyrat, jo më...

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot qeverinë në qytetin e Vlorës dhe në fjalën e tij ka ngritur që në krye problemin e madh...

Kryebashkiaku i Selenicës i kërkon llogari për fshatin, Rama: Nesër më...

VLORE- Gjatë dëgjesës publike në qarkun e Vlorës pasditen e sotme, kryeministri Edi Rama po diskuton për projekt-buxhetin e vitit 2018 me qytetarët vendas. Rama...

Berisha i përmend sërish vëllain Ramës: Olsi lëvizte në makinën e...

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha i përmendi sërish sot kryeministrit Rama vëllain e tij Olsi, të cilin edhe pak kohë më parë e ka akuzuar...

LIVE/ Rama i kujton Bashës dhe Berishës ‘Gërdecin’ dhe ‘21 Janarin’:...

TIRANE- Kryeministri Edi Rama i ka kthyer përgjigje rivalit të tij politik, Lulzim Basha ndërsa u mor sërish me incidentin e djeshëm pas pretendimit...