Home Tags Rama 2

Tag: Rama 2

FOTO/ Zbardhen strukturat e reja të ministrive të qeverisë ‘Rama 2’,...

Zbulohen strukturat e reja të ministrive që ka krijuar Edi Rama për kabinetin e tij të dytë qeverisës. Ajo që bie në sy është...

Zbulohet shifra, ja sa do të paguajnë shqiptarët për rrogat e...

Qeveria e re ‘Rama 2’ me 13 ministra plus kryeministrin dhe zv/kryeministren si dhe 33 zv/ministra do ti kushtojë jo pak buxhetit të shqiptarëve. Ata...

Ministri Ahmetaj: “Rama 2”, mandati i anti-informalitet

Ministri i Financave dhe Ekonomisë ka bërë një vizitë në një sipërmarrje prodhuese në vijim të aksionit kundër informalitetit. Ahmetaj tha se duke filluar...