Home Tags Policia

Tag: Policia

Vrasjet në Lushnje, Policia merr në mbrotje familjet e viktimave dhe…

Policia merr në mbrojtje familjet e përfshira në konfliktin në Lushnje ku mbetën të vdekur dy persona. Në mbrojtje policore janë marrë familjet e viktimave...

Stresi sfidon sërish policinë, shikoni çfarë bën në Rinas…

Duket se reperi Stresi nuk qëndron dot pa provokuar me postimet e tij. Këtë herë ai ka publikuar një video në rrjete sociale në të...

Sekuestrohet një llogari bankare në vlerë 187 mijë euro, Policia e...

SARANDË- Operacioni “Vjeshtë 2017” për sekuestrimin e aseteve kriminale ka vijuar në të gjithë vendin nga Veriu në Jug. Pikërisht në kuadër të këtij...

FOTO/ Ndodh edhe kjo në Shqipëri, policia gjobit ambulancën se …...

Policia Rrugore në Shkodër, ka gjobitur një autombulancë, pse ka ecur me shpejtësi të lartë. Sipas policëve “gjeni”, autoambulanca ka qenë duke ecur 20...

Vranisht, 24 orë pas ngjarjes, policia: Banori u vetëplagos

Banori i fshatit Vranisht që u plagos të dielën në oborrin e shtëpisë së tij dyshohet se i ka vetëshkaktuar plagët teksa ishte në...

VIDEO/ Zbulohet shifra, ja sa miliona euro janë sekuestruar nga policia...

VIDEO/ Zbulohet shifra, ja sa miliona euro janë sekuestruar nga policia vetëm në muajin shtator 17:00, 01/10/2017 Vetëm për një muaj në prokurori kanë mbërritur 44...

Misteri i një incidenti në Elbasan, pse nguroi policia?

Kamerat e sigurisë së tregut ushqimor kanë filmuar të gjithë episodin e incidentit me policinë në Elbasan, mbrëmjen e së enjtes së kaluar. Pasi kanë...

Manjani ironizon policinë: Makinat e luksit si shfaqje “mikro-borgjeze”…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas rezultateve të operacionit të policisë në Elbasan ku u arrestuan disa persona. Në një status në...

Policia e lidhur me kanabisin, Noka: E konfirmoi Prokuroria. Vettingu të...

Nënkryetari i Komisionit të Sigurisë, deputeti demokrat Flamur Noka ka hedhur sërish akuza për përfshirje të policisë në kultivimin dhe trafikimin e kanabisit. Duke...

Shqiptarët rrisin besimin tek Policia e Shtetit, por njerëzit më afër...

Sa besim kanë shqiptarët tek policia e shtetit?!, ky ishte synimi i një raporti të realizuar nga Instituti për Demokraci dhe Ndërmjetësim, i cili...