Home Tags Policia Greke

Tag: Policia Greke

Policia greke ndalon mjetin me drogë që vinte nga Shqipëria, sekuestrohen...

GREQI- Policia greke ka ndaluar sot një makine me drogë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni i policisë është zhvilluar në Follorinë ku u ndaluar një...

Drogë dhe armë, shkatërrohet banda, 3 shqiptarë në pranga për 23...

Tre shqiptarë janë vënë në prangat e policisë greke gjatë një operacioni antidrogë, ku janëe sekuestruar 23 kg heroinë. Operacioni është bërë në Aspropirgo të...