Home Tags Masakra në Lushnje

Tag: Masakra në Lushnje

Masakra në Lushnjë/ Pse akuzohet policia? ‘Ata i njohin mirë, vetë...

Pas ngjarjes së rëndë javën e kaluar, qyteti i Lushnjës vazhdon të mbetet nën makthin e krimit. Qytetarët, edhe pse prisnin që të arrestoheshin...

VIDEO/ Dalin detaje të reja nga masakra në Lushnje, implikohet edhe...

Kërkime vazhdojnë për kapjen e Laert Haxhiut dhe Orges Bilbilit. Ekzekutimi i tipit mafioz në qendër të qytetit dhe shumë pranë komisariatit të policisë Lushnje...

Masakra në Lushnje, dëshmitari okular: Ja si ndodhi atentati me dy...

Një tjetër dëshmi hedh në dritë të tjera detaje nga atentati i dy ditëve më parë që tronditi Lushnjën, ku dy të rinj humbën...