Home Tags I forti i Shijakut

Tag: I forti i Shijakut

Miku kriminel i politikanëve rrezikon të mos ekstradohet në Itali

TIRANE– I përfolur si miku i politikanëve të të gjitha ngjyrave, Durim Keci, rrezikon të mos ekstradohet drejt Italisë, nëse autoritetet e këtij vendi...

DETAJET/ U kap pas 4 muajsh arrati, ja ku e kishte...

DURRËS – Të tjera detaje janë zbuluar për 34-vjeçarin Emiljan Gjepali që u arrestuar dje në Durrës pas 4 muajsh arrati për posedim droge dhe...