Home Tags Fatmir Xhafaj

Tag: Fatmir Xhafaj

Xhafa motivon policinë: Tregohuni të fortë me “të fortët”. Rihapni çështjet...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Policisë Kriminale. Burime nga takimi me dyer të mbyllura pohuan për “BalkanWeb” se...

LAJM I FUNDIT/ Xhafaj takon drejtuesit e policisë kriminale, paralajmëron reformë:...

TIRANË- Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka zhvilluar një takim me drejtuesit e Policisë Kriminale. Burime nga takimi me dyer të mbyllura pohuan për...

Vrasja e dyfishtë/ Xhafaj e Çako takim ‘blic’ në komisariatin e...

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i shoqëruar nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, kanë zhvilluar një takim blic në komisariatin...

Ngjarjet kriminale në Vlorë, ministri i Brendshëm paralajmëron ndryshime në polici

VLORE- Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj paralajmëroi se do të ketë ndryshime në strukturën policore të qarkut të Vlorës, duke marrë shkas nga ngjarjet...

Xhafaj e gjen shkakun: Kanë nisur që në 2005. Përplasjet mes...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj i është përgjigjur deklaratave të kreut të PD-së, Lulzim Basha për akuzat e bëra në lidhje me ngjarjet e...

Xhafaj takon Ambasadoren e Holandës: Vetting-u në Policinë e Shtetit do...

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj priti Ambasadoren e Holandës në Shqipëri Dewi van de Weerd, e cila shoqërohej nga oficeri i kontaktit pranë misionit. Zoti...

LSI i kërkon llogari Xhafajt: Çfarë ndodhi me listën e 124...

Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama me anë të një mesazhi në faqen e tij të “Facebook”-ut i ka kërkuar ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj...

FOTO/ Zbulohet urdhëri, nis vettingu në Policinë e Shtetit, Gardën dhe...

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka firmosur urdhrin për vettingun në radhët e Policisë së Shtetit, Gardës së Republikës dhe SHÇBA-së. Siç ishte lajmëruar më...