Home Tags Elbasan

Tag: Elbasan

FOTO/ Aksident patatesh në Elbasan

Një kamion që transportonte patate u përmbys në aksin Librazhd-­Elbasan, në fshatin Labinot ­Fushë. Mjeti kamion me targë AA 437 KJ drejtuar nga P.P....

Ish drejtori i Policisë: Ja pse kolegët e mi nuk guxojnë...

Ish-shefi i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit në vitet 1999-2000, Veli Myftari ka folur për situatën aktuale të krimit në vend dhe bën një...

Dëshmon shoferi i blindit që goditi Policinë në Elbasan: Nuk e...

Enea Bekteshi, 31-vjeçari nga Elbasani që goditi me blind, Policinë, pranë tregut ushqimor të Elbasanit, ka dëshmuar sot në Gjykatën e Krimeve të rënda. Bekteshi...

‘Elbasan’, lihen në burg 2 të ndaluarit, i treti arrest shtëpie

Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda la të pandryshuara masat e sigurisë për tre të arrestuarit pas ngjarjes së Elbasanit, ku u godit...

Dalin detaje të reja nga përplasja në Elbasan! Si u zbulua...

Gjurmët e gishtave në "Audin" e blinduar dhe qelizat telefonike pranë vendit ku u godit makina e policisë në Elbasan, tradhtojnë Enea Bekteshin. Ai u...

Rrëfehet trafikanti nga Elbasani: Më luteshin që ti çoja në …

Kanë kaluar vite tashmë. Ai është kthyer dhe ka ngritur një biznesin e tij. Duket se i ka vënë kapak së kaluarës. Por, sipas...

Çudia në Elbasan, ka 73 vite që nuk jeton por as...

Ka plot 73 vjet që ka ndërruar jetë, por figuron i gjallë. Më e keqja është se ai nuk mund të vdesë. Nuk ekziston...

FOTO/ Sulmi me antitank që ndodhi në Elbasan në 6 gusht,...

Ngjarje e datës 18 shtator në tregun Agro-ushqimor të qytetit të Elbasanit, ku u godit nga një automjet I blinduar makina e zv. Drejtorit...

Plagosja e biznesmenit në Elbasan, identifikohet autori

Policia e Elbasanit ndodhet në kërkim të një personi tashme i identifikuar, i cili gjatë mbrëmjes së kaluar plagosi me armë pronarin e një...

LAJM I FUNDIT/ Plagosje me armë zjarri në një pikë bastesh...

ELBASAN– Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sot në Elbasan. ‘BalkanWeb’ mëson se një ngjarja në fjalë ka ndodhur tek turizmi i vjetër,...