Home Tags EDI RAMA

Tag: EDI RAMA

Rama e dorëzon sovranitetin e Shqipërisë: Në vend do të vijnë...

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar “të fortët” e vendit që të zhduken e të mos dalin në rrugë se do ti arrestojë policia. 4 vitet...

Si ishte e si u bë statusi i Ramës, lapsusi rregullohet...

TIRANE– Kryeministri Edi Rama ka përmbyllur vizitën 2-ditore në Vlorë ku zhvilloi mbledhje qeverie dhe takim me qytetarët, por lodhja duket se ka bërë...

Berisha: Një tjetër atentat stalinist u krye nga Rama! Edhe bashkëshortja...

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë fajtor kryeministrin Edi Rama për shkakrimin e gazetarit të njohur Tedi Blushi, i cili e ka publikuar vetë...

“Po vriten njerëzit si pula e s’kanë të hanë”, Rama ia...

Në videon e postuar në Facebook, ku kryeministri Edi Rama mbajti fjalën e tij ditën e sotme në parlament lidhur me raportin e OSBE-së...

“Kruarje nga pas, nxirje, etje…Edi Rama nën efektin e kokainës në...

Kreu i Partisë Demokristiane Nard Ndoka sot në Kuvend ka parë me sytë e tij provat se kryeministri Edi Rama sipas tij është i...

Deklarata e fortë e Monika Kryemadhit: Kryemadhi i shpall ‘luftë’ kryeministrit:...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në emisionin “Opinion” është shprehur se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë Ramën. “Kjo që po ndodh është shumë e rëndë....

Rama: PD të zbatojë rregulloren, bashkë me motrën tonë të përbashkët...

TIRANE– Kryeministri Edi Rama u ka kërkuar deputetëve të opozitës që të zbatojnë rregulloren e Kuvendit, dhe mos tentojnë ta kthejnë debatin në Parlament...

A e ka fyer Berishën në Kuvend? Rama e pranon: Nëpër...

TIRANE- Të gjitha tensionet në seancën e sotme u shkaktuan nga opozita pasi pretendonin që kryeministri Edi Rama fyeu ish-kryeministrin Sali Berisha me fjalët...

DOKUMENTET/ Rama thotë se Holanda ka vetëm 3 thertore, por e...

Kryeministri Edi Rama u zotua se nuk do ketë më thertore në rrugë apo në lagje, duke folur në Asamblenë Kombëtare të PS. Do...

Rama publikon letrën e javës: Në një fshat pranë Elbasanit, më...

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka publikuar një letër të një qytetareje e cila e falenderon pas kërkesës për një vend pune si...