Home Tags Drogë

Tag: Drogë

Policia greke ndalon mjetin me drogë që vinte nga Shqipëria, sekuestrohen...

GREQI- Policia greke ka ndaluar sot një makine me drogë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni i policisë është zhvilluar në Follorinë ku u ndaluar një...

Arrestohen shqiptarët me fabrika kanabisi në Angli, drogë me vlerë 750...

10 persona janë arrestuar pasi një sasi droge me një vlerë tregu prej 750 mijë paund, u sekuestrua në disa operacione të zhvilluara nga...

VIDEO/ Drogë e madhe në Lezhë, disa persona në pranga. Ja...

Tre persona janë vënë në pranga e një i katërt është shpallur në kërkim nga Policia në Lezhë për drogë kanabis sativa. Dy prej...

Drogë në Greqi, arrestohet greku, shpallet në kërkim shqiptari

Një 24-vjeçar grek i arrestuar dhe një shtetas shqiptar i shpallur në kërkim është bilanci i një operacioni të Antidrogës së Artës, në autostradën...

52-vjeçari akuzohet për trafik droge në Itali, arrestohet në Vlorë

Policia Kufitare e Vlorës ka arrestuar ditën e djeshme një 52-vjeçar nga Fieri, të shpallur në kërkim nga policia italiane për trafik droge. Bardhul Myrselaj,...

Greqi – Shkatërrohet grupi kriminal, sekuestrohen 370 kg drogë ‘Made in...

Policia greke ka asgjësuar një grup kriminal që trafikonte drogë të importuar nga Shqipëria. Në pranga kanë rënë gjashtë shtetas grekë dhe një shqiptar,...

Shqiptarin e kapin me 50 mijë euro drogë në Itali, ku...

ITALI – Një 28-vjeçar shqiptar është dënuar me 8 vite burg nga Gjykata e Chieti-t në Itali pasi u kap me drogë. Atij i janë...

Arrestohet i ‘forti’ nga Shijaku, iu gjet drogë dhe armë në...

Pas një ndjekjeje për më shumë se 1 muaj, policia ka mundur që të vejë në pranga të ‘fortin’ e Shijakut, 48-vjeçarin Bashkim Keçi. Shijaksi...

U arrestua për drogë, por shqiptarit i zbulohen edhe disa krime...

Është vënë në pranga ditën e djeshme një shqiptar dhe një çift Italian, të akuzuar për shpërndarje të lëndëve narkotike. Policia italiane bën me dije...

FOTO/ Kush është shqiptari që u kap me drogë dhe armë...

ITALI– Policia italiane zbulon të tjera detaje për çiftin italian dhe shqiptarin të cilët u kapën me lëndë narkotike në Milano të Italisë. Sipas...