Home Tags Denoncim

Tag: Denoncim

Denoncimi i Bashës për fshehjen e rrëmbimit, Policia e Fierit: Si...

Pas akuzave publike të bëra dje nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ku pretendonte se pengmarrja e një personi është mbajtur e fshehtë...

Denoncimi/ “Miqtë e Taulant Ballës të dalë nga burgu, kërcënojnë dhe...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot, një rast të ri nga lufta për para dhe pushtet e bandave të lidhura ngushtë me qeverinë kundër...

Berisha publikon fotot e punonjësve të dhunuar të HEC-it: Kjo është...

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një mesazh të qytetarit dixhital lidhur me dhunimin e drejtorin e HEC...

Denoncimi/ “Drejtorët po kërkojnë seks për një vend pune, arsimi ka...

TIRANE-Përmes një statusi në ‘Facebook’ ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhet e qytetareve dixhitalë të cilët shprehen se arsimi në Shqipëri ka degraduar...

Fqinji denoncon ish-deputeten e PS: “Më zuri dritën e diellit me...

DURRES- Ish-deputetja socialiste e Durrësit, Esmeralda Shkjau është bërë sot objekt i një denoncimi publik nga fqinji i saj. “BalkanWeb“ mëson se fqinji i...

FOTO/ Aktoret e famshme akuzojnë hapur producentin Hollywood-ian: Ka abuzuar me...

Producenti i njohur Hollywood-ian, Harvey Weinstein po përballet me akuza të shumta nga personat me të cilët ka punuar gjatë jetës së tij, që...

‘Banda të lidhura direkt me Ramën’, Berisha nxjerr emrin e ‘më...

Ish-Kryeministri Sali Berisha nuk resht së denoncuari bandat dhe krerët e klaneve kriminale. Sot, ai ka publikuar jo një, por disa mesazhe të qytetarëve,...

Çfarë po ndodh në Shkodër, banda të armatosura terrorizojnë qytetin/ Berisha...

Ish- kryeministri Sali Berisha i rikthehet edhe njëherë temës së bandave të armatosura në qytetet e Shqipërisë. Ai zbulon emrat e personave që lëvizin me...

“Ik, shko e pi raki”, Berisha publikon një video të ministrit...

Ish- kryeministri Sali Berisha publiko një video ku dallohet ministri i Financave, Arben Ahmetaj teksa bisedon me një grup të rinjsh. Video e mbërritur në...

Ja si vjedh punën e Rulit/ Berisha denoncon me pamje Veliajn

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar në faqen e tij në Facebook, me zë e figurë, kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliajn. Ai ka publikuar një...