Home Tags Arrestim

Tag: Arrestim

Prangoset për 3.5 ton drogë në Itali Moisi Habilaj, i akuzuar...

Mëngjesin e ditës së sotme, në Katania të Italisë është përmbyllur një operacion i madh antidrogë i cili ka patur si bilanc shkatërrimin e...

Rrahën rojën e firmës së automjeteve, pranga dy hajdutëve në Cërrik...

CERRIK – Në vijim të punës për kapjen e shtetasve në kërkim janë ndaluar nga policia në Cërrik dy shtetas për “Vjedhje me dhunë,...

Dibrani e kishte bërë rrugë, drejt Tetovës për të vjedhur

Policia e Dibrës, bën me dije se ka shkatërruar një grup që ushtronte aktivitet të paligjshëm në zonën e Tetovës në drejtim të vjedhjeve...

Shfrytëzonte prostituta dhe “zbardhte” Durrësin me kokainë, “Tori” është ish-lojtar i...

DURRES- Policia e Durrësit arrestoi dje një 38-vjeçar të akuzuar për shfrytëzim prostitucioni dhe shpërndarje kokaine në këtë qytet, kryesisht në zonën e Plazhit....

I dënuar në Itali, kapet në Tiranë tutori i prostitutave (Emri)

TIRANE – Në vijim të punës për kapjen e shtetasve të shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar një shtetas me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Shërbimet...

VIDEO/ Sot u arrestua për shitje kokaine, ja kush është militanti...

Një 22-vjeçar komando i ushtrisë shqiptare është prangosur sot nga Policia e Tiranës, pasi shpërndante kokainë në kryeqytet. Në profilin e tij të ‘Facebook’-ut shihet...

FOTO/ Shqiptari i kërkuar në të gjithë Europën, arrestohet në Itali....

Emri i tij ishte në listat e më të kërkurave në të gjithë Europën, pasi ishte shpallur në kërkim nga Gjermania për vjedhje të...

Me motor pa letra e pistoletë me silenciator, pranga 25-vjeçarit. “Thesar”...

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 25-vjeccar pasi qarkullonte me armë dhe me një motor pa dokumente. Për më tepër gjatë kontrollit të...

EMRI/ Kapet trafikanti shqiptar me 4.9 mln euro drogë në Angli,...

ANGLI – Një shqiptar është arrestuar pasi u kap me kokainë me vlerë 4.9 mln paund si dhe 250 mijë euro cash në banesën...

U arrestua për drogë, por shqiptarit i zbulohen edhe disa krime...

Është vënë në pranga ditën e djeshme një shqiptar dhe një çift Italian, të akuzuar për shpërndarje të lëndëve narkotike. Policia italiane bën me dije...