Home ShowBiz Sophie e ‘Zonë e lirë’: Do hakmerrem me armët më të forta

Sophie e ‘Zonë e lirë’: Do hakmerrem me armët më të forta

0

Largimi i saj nga emisioni ‘Zonë e lirë’ ishte i befasishëm, por pavarësisht aludimeve të shumta asnjëherë nuk u morr vesh arsyeja e vërtetë.

Pas njëjperiudhe larg vëmendies së medias, për Romina Alkun filloi të flitet sërish. Rikthimi në Shqipëri, u hapi vënd hamendësimeve për daljen e saj sërish në ekran.

Vetë ‘Sofia e Arjan Çanit’ ka konfirmuar zse është duke kërkuar për ofertën më të mirë të rikthimit. Por këtë herë ajo na ka surprizuar me nëj deklaratë të bërë në rrjetet sociale.

“Tolerimi, vleresimi dhe durimi nga mosmirenjohja, egoizmi qenkan dobesi! -GABIM! Eshte force per te luftuar me armen me te forte: “HAKMARRJEN” Menyra se si ti e koncepton hakmarrjen ben diferencen”, shkruan Romina në foton e postuar në Instagram. Me kë ta ketë vallë, apo është thjesht nëj shprehje ?/Gazeta Express/

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here