Home ShowBiz Samanta dhe Capital T janë bashkë? Këto foto ngrenë dyshime

Samanta dhe Capital T janë bashkë? Këto foto ngrenë dyshime

0

Capital T është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar e po ashtu edhe Samanta nuk vjen prapa. Por mesa duket muzika nuk është e vetmja që i bashkon.

Dyshja po përflitet për një lidhje pas fotove që kanë postuar nga New York-u ku ndodhen aktualisht. Samanta dhe Capital ditën e sotme kanë postuar foto nga i njëjti vend.

Ka qenë Capital T që ka postuar në fillim foton pranë një makine akulloreje dhe 3 orë më vonë edhe Samanta.Nuk dihet nëse dyshja janë bashkë apo fotot tek i njëjti vend janë rastësi.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here