Home ShowBiz Nuk do ju besoni syve kur të shikoni kë ka takuar...

Nuk do ju besoni syve kur të shikoni kë ka takuar Alketa Vejsiu (Foto)

0

Moderatorja e njohur ka surprizuar me publikimin e saj më të fundit.

Në një foto ajo dukej krah këngëtares me famë botërore Ariana Grande.

Po është e vërtetë…Moderatoren e dashur shqiptare dhe këngëtaren e huaj i ka bërë bashkë eventi muzikor me famë botërore  ‘The Dangerous Woman Tour!’ i organizuar në Spanjë.

Ky koncert është organizuar nga Grande për të disatin vit rradhazi./Gazeta Express/

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here