Home ShowBiz Kush po i ‘shpall sfidë’ Klaudia Pepës brenda Tv Klan…?

Kush po i ‘shpall sfidë’ Klaudia Pepës brenda Tv Klan…?

0

Edhe pse tani e vetmja gjeq ë nuk i mungon është fama, fillimet e saj në palestrën e Albi Nakos i kujtojnë të gjithë.

Klaudia Pepa u bë e njohur për publikun shqiptar gjatë kohës kur ajo dhe ish bashkëshorti i saj ishin pjesë e grupit të kërcimit në Tv Klan.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen para fansave të Albi Nakos është posteri gjigant i Klaudias në sallën e tij të kërcimit.

Por me sa duket është dikush që po ‘i shpall sfidë’. Modelja e njohur Aurela Hoxha që së fundmi iu bashkua konkurentëve të spektaklit ‘Dance with me’ kalon shumë kohë duke u praktikuar në këto ambiente.

Në publikimet e saj në Instagram bie në sy lirshmëria e saj për të kërcyer si dhe pozat artistike, që gati-gati duken profesionale. /Gazeta Express/

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here