Home Politike Kryetari i ri i PD do zgjidhet me datë 22 korrik

Kryetari i ri i PD do zgjidhet me datë 22 korrik

0

Partia Demokratike ka hapur zyrtarisht garën për kryetarin e saj.

Vendimi është marrë ditën e sotme nga dy nënkryetarët e PD-së, Edi Paloka dhe Edmond Spaho.

Më poshtë keni vendimin e plotë:

Image

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here