Home Aktualitet Golat në ndeshjen Inter-Milan

Golat në ndeshjen Inter-Milan

0

Ndeshja e derbit Inter-Milan ka dhuruar spektakel në San Siro në Milano.

Interi ka kaluar në epërsi ndaj Milanit në sfidën që po zhvillohet në “San Siro” në kuadër të xhiros së tetë në Serie A dhe po fiton 1:0, shkruan Gazeta Express.

Golin për Zi Kaltrit e shënoi sulmuesi, Mauro Icardi në minutën e 28’të, pas një super asisti nga Antonio Candreva.

Interi ka kaluar në epërsi ndaj Milanit në sfidën që po zhvillohet në “San Siro” në kuadër të xhiros së tetë në Serie A dhe po fiton 1:0, shkruan Gazeta Express.

Golin për Zi Kaltrit e shënoi sulmuesi, Mauro Icardi në minutën e 28’të, pas një super asisti nga Antonio Candreva. 

Milani ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Interit në ndeshjen që po zhvillohet në “San Siro” në kuadër të xhiros së tetë në Serie A, shkruan Gazeta Express.

Golin e barazimit për Milaninn e shënoi anësori spanjoll, Suso, në minutën e 56’të. /Gazeta Express/

Interi ka kaluar sërish në epërsi ndaj Milanit dhe po fiton 2:1 në ndeshjen që po zhvillohet në “San Siro” në kuadër të xhiros së tetë në Serie A, shkruan Gazeta Express.

Golin e epërsisë për Zi Kaltrit e shënoi sërish sulmuesi, Mauro Icardi, pak minuta pasi Suso shënoi për Milanin

Milani ka barazuar sërish rezultatin ndaj Interit në ndeshjen që po zhvillohet në “San Siro”

Për 2:2 realizoi mesfushori Giacomo Bonaventura në minutën e 80

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here