Home ShowBiz FOTO/ Lori Hoxha shfaqet tejet provokuese dhe shumë seksi

FOTO/ Lori Hoxha shfaqet tejet provokuese dhe shumë seksi

0

Harron të fotografoj gjysmën e kokës se për qëllim ka linjat seksi

Bukuroshja në këtë foto ka harruar që nuk po i duket koka. E natyrisht sepse mendjen e ka tek linjat trup

Ajo është treguar mjaft e kujdesshme në ekspozimin e përmasa e në këtë fotografi.

© SYRI.net

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here