Home ShowBiz FOTO/ Ish-aktori i ‘Portokalli’ rikthehet në ekran, ja ku do e shohim

FOTO/ Ish-aktori i ‘Portokalli’ rikthehet në ekran, ja ku do e shohim

0

Sezoni i ri në televizionet tona shqiptare sapo ka startuar, dhe së bashku më të kanë ardhur edhe ndryshimet. Ky ndryshim ka përfshirë edhe njërin prej emisioneve mjaft të dashur për publikun ‘3Jat’ i transmetuar në In Tv.

E kemi parë të drejtohet që prej fillimit të tij prej dy moderatorëve mjaft karizmatikë, Mateo Çela dhe Rudi Hizmo. Por vetëm para pak kohësh u bë e ditur se Rudi u largua prej emisionit. Megjithatë drejtuesit e ‘3 Jat’ e kanë gjetur shumë shpejt zëvëndësuesin e ri.

Ai do të jetë ish-aktori i spektaklit ‘Portokalli’, Ervin Bejleri, i njohur ndryshe edhe si Vini shoku i Ninit të Bules.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here