Home ShowBiz FOTO/ Brenda shtëpisë së çiftit Amal dhe George Clooney-t

FOTO/ Brenda shtëpisë së çiftit Amal dhe George Clooney-t

0

FOTO/ Brenda shtëpisë së çiftit Amal dhe George Clooney-t

Kjo nuk është një shtëpi, por një mrekulli. Pasi familja e tyre u shtua me dy binjakë, çifti i njohur Amal dhe George Clooney kanë vendosur të ndërrojnë shtëpi.

Jeta e tyre ndryshoi krejtësisht që nga momenti që ata u bënë prindër për herë të parë. Në vrazhdën e ndryshimeve, Amal dhe George kanë vendosur të shpëngulen tek ky apartament kaq luksoz.

Shtëpia e tyre e re, ndodhet në një zonë mjaft luksoze të New York-ut, “One Hundred East Fifty Third Street”. Apartmenti i tyre ndodhet në katin e fundit të ndërtesës, dhe ka kushtuar plot 65 milionë dollarë.

Shtëpia është 315 metra katrorë, dhe e ka pamjen nga qëndra e New York-ut.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here