Home Aktualitet FOTO/ Aksident patatesh në Elbasan

FOTO/ Aksident patatesh në Elbasan

0

Një kamion që transportonte patate u përmbys në aksin Librazhd-­Elbasan, në fshatin Labinot ­Fushë. Mjeti kamion me targë AA 437 KJ drejtuar nga P.P. 63 vjeç banues në Shkodër ka dalë nga rruga dhe është përplasur në anë të saj. Për pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i automjetit i cili është dërguar në spitalin kirurgjik të Elbasanit. Sipas mjekëve ai ndodhet jashtë rrezikut drejtuesi i mjetit. Policia po heton shkaqet e aksidentit. Infoelbasani

© SYRI.net

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here