Home ShowBiz Dy vite më parë këta personazhe të njohur i thanë “po” njëri-tjetrit...

Dy vite më parë këta personazhe të njohur i thanë “po” njëri-tjetrit (Foto)

0

Dita e sotme ka qenë e shënuar edhe për dy personazhe të tjerë shqiptar siç janë Vesa Luma dhe Big Basta.

Si sot dy vjet më parë ata janë kurorëzuar në martesë dhe për këtë fakt Luma ka bërë një positm në rrjete sociale duke kujtuar disa nga momentet më të bukura.

“Sot 2 vjet ,kurorzuam dashurine tone 9 muaj me pas,erdhi ne jete mrekullia jone Lian,i cili na ktheu permbys cdo perceptim per jeten! Sa shume sfida erdhen pastaj..,buzeqeshje,lot,gezim,shprese te gjitha..per kaq pak kohe…

Nuk di te shpreh me fjal sa krenare jam per ty ,qe po ma deshmon dita dites se sa e cmuar eshte familja per ty! Te dua shume#missyoualot,”-përfundon statusi plot dashuri i këngëtares Luma./Gazeta Express/

 

 

 

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here