Home Uncategorized ‘Do mbyllim thertoret në rrugë’, komentuesi i përvishet: Mos u bëj terror...

‘Do mbyllim thertoret në rrugë’, komentuesi i përvishet: Mos u bëj terror fshatarëve. Ja si ia kthen Rama

0

TIRANE- Nuk janë të pakta rastet kur kryeministri Edi Rama replikon me ndjekësit e tij në faqen e ‘Facebook’-ut. Kështu, pak pas publikimit nga kreu i qeverisë të një aktiviteti mbi një operacion që do të ndërmarrë kjo e fundit, siç është mbyllja e thertoreve në rrugë, lumë komentesh nisën në adresë të tij.

Një qytetar i shkruan Ramës se qeveria nuk duhet të merret me banorët e zonave rurale, por me doganat që fusin ushqime dhe ilaçe të skaduara.

KOMENTUESI: Po normale mos blene mish bio ai qe theret ne rruge! Po te blene kalbesirat qe futin firmat tuaja kriminale! Fillo nga dogana se aty futet tere ushqimi i skaduar ilace….Mos bej teror tek fshatari.

RAMA: Spiro, padija nuk është argument dhe mishi duhet therur ne thertore te certifikuar jo ne rruge, se nuk jemi ne mesjete Spiro o Spiro😶

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here