Home Politike Deputetja me të zeza e Kuvendit, që mbart dy dhimbje të mëdha

Deputetja me të zeza e Kuvendit, që mbart dy dhimbje të mëdha

0

Deputetja e Partisë Socialiste për Lushnjën Tatjana Piro, ka qenë ndër deputete e veshur me të zeza gjatë seancave plenare të mbajtura në Kuvend.

Deputetja ka nja dhimbje të madhe shpirtërorë, dhe arsyeja pse mban veshur të zeza është prej humbjes së djalit dhe vëllait pak kohë më parë, në një aksident tragjik.

Një ngjarje tepër e rëndë për një grua, të humbasë në të njëjtën ditë dy persona të rëndësishëm, djalin dhe vëllain, por deputetja Piro ka arritur t’ia dalë mbanë të mposhtë dhimbjen, shkruan panorama.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here