Home Politike Demokratët mbarojnë mbledhjen e grupit me një surprizë për Sali Berishën

Demokratët mbarojnë mbledhjen e grupit me një surprizë për Sali Berishën

0

Këtë të hënë në selinë blu është mbajtur mbledhja e grupit parlamentar dhe në fund të saj ka dalë për një prononcim për mediat Lulzim Basha.

Por pëpara se mbledhja të konsiderohej e mbyllur dhe Basha të dilte për të deklaruar aksionin politik për këtë javë, ka patur një surprizë për ish liderin e PD-së Sali Besha.

Dita e djeshme ka qenë datëlindja e 73-të e ish kryeministrit, dhe këtë të hënë, kolegët e tij deputetë e i kanë bërë një surprizë të këndshme.

Gazeta Express

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here