Kultura

Home Kultura

Lajmet e fundit

Presidenti i ri i Konfindustria Shqiptare, me licensë për produktet e...

Disa ditë më parë, Konfidustria Shqiptare, degë e më të njohurës Konfindustria Italiane, që mbledh bashkë 50 shoqëri, ndër të cilat vetëm një pjesë...

Nëna e fëmijës me Sindromën Down tregon kalvarin: Vdekshi të tërë,...

Themeluesja e Fondacionit Down Syndrome Albania, Emanuela Pepkola Zaimi, tregon kalvarin prej ditësh për të bërë një analizë për fëmijët. Pas sorollatjeve në dyert...

FOTO/ E dashura e baronit të drogës në arrati ‘çmend’ rrjetet...

Historia e Danubias që kërkohet për një dënim me 28 vjet burg, por që bën një jetë luksi dhe fotot i tregon në rrjetet...

Berat, hidhet nga pallati gruaja që rrahu dhe plagosi kunatën me...

Një grua 55-vjeçare në Berat është hedhur nga pallati në tentativë për të vrarë vetes pas një grindjeje të ashpër me kunatën e saj,...

Rrëfimi rrëqethës i nënës 25-vjeçare: Jam detyruar të prostituoj, vajzat flenë...

Një prej përdoruesve të heroinës që po lufton për t’u larguar nga bota e errët e drogës, quhet Sara. Me një vështrim të turbullt,...