Home ShowBiz Capital T dhe 2Po2 publikojnë hitin “Ulu” (Foto/Video)

Capital T dhe 2Po2 publikojnë hitin “Ulu” (Foto/Video)

0

Ata nuk po ndalen me hite të njëpasnjëshme.

Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur  kanë publikuar projektin e tyre të radhës, transmeton Gazeta Express.

Këtë e ka bërë të ditur reperi Capital T përmes disa imazheve që ka publikuar në llogarinë e tij në Instastory.

“Ulu”, titullohet kënga më e re nga dyshja e njohur. Teksi dhe melodia janë realizuar nga vetë reperët, ndërsa beati nga B.O Beats.

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here