Home Aktualitet Berat, hidhet nga pallati gruaja që rrahu dhe plagosi kunatën me thikë

Berat, hidhet nga pallati gruaja që rrahu dhe plagosi kunatën me thikë

0

Një grua 55-vjeçare në Berat është hedhur nga pallati në tentativë për të vrarë vetes pas një grindjeje të ashpër me kunatën e saj, të cilën e rrahu si dhe e plagosi më thikë.

55-vjeçarja është lënduar shumë nga përplasja dhe është dërguar me shpejtësi në spitalin e Traumës në Tiranë.

© SYRI.net

SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here