Home Authors Posts by admin

admin

1526 POSTS 0 COMMENTS

Test

Flet Ilir Meta për herë të parë për jetën e tij

Intervista e Presidentit të zgjedhur të Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta për emisionin “OPINION” në TV Klan Do të doja që të ishit sa më...

Lista e kandidatëve për deputetë të PS dhe LSI

Lista zyrtare e PS 1-Qarku Kukës: Mimi Kodheli Safet Gjici Valbona Doçi, doktoreshë Agron Gecaj, mjek 2-Qarku Shkodër: Ditmir Bushati Paulin Stërkaj Senida Mesi Luan Harusha Paulin Luli Teuta Qyteza-Shala Alfons Babani Vilson Masmalaj Majlinda Laçe Myzafer Bushi Pjetër Nika Ledia Nika 3-Qarku...

Intervista/ Bujar Nishani: Ja pse Ilir Meta mund të jetë President...

Presidenti Bujar Nishani, në një intervistë ekskluzive për emisionin “Kjo javë” të gazetares Nisida Tufa në “News 24” ka komentuar sot zhvillimet politike në...

Intervistë e Helena Kadaresë për bashkëshortin, Ismailin

E kam takuar disa herë përgjatë këtyre 3 viteve të fundit. Sa herë që jam ndarë prej saj kam thënë me vete:- Sikur të gjithë ta...

Rrëfehet Ylli Manjani

Një rrëfim i gjatë për veten, Ylli Manjani ka folur për angazhimin e tij në politikë që në PS e deri tek shkarkimi nga...

Kokëdhima: Dyshja Tahiri-Veliaj po zihen se kush të marrë PS-në

Fjala e Koço Kokëdhimës në Elbasan: Kjo është një atmosferë fantastike. Ju jeni kaq entuziastë dhe frymëzues. Numri juaj e tejkalon me herë kapacitetin e...

Basha: Nuk ka zgjedhje në 18 qershor, nuk ka lista të...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha përsëriti se në datën 18 qershor nuk do të ketë zgjedhje, pasi nuk ka lista të ligjshme në...

Kjo është bukuroshja që po ‘çmend’ botën (FOTO)

Zulejka Rivera nga Portoriko e lindur më 1987 është një nga bukuroshet që po “çmend” botën. Ajo është aktore, prezantuese, valltare dhe top-modele, që kishte...

Basha akuzon sërish ambasadorët: Nuk e shohin drogën që u rritet...

Sipas Bashës në Shqipëri po shfaqen dy Europë ajo e barazisë para ligjit dhe votës së lirë si dhe Europa e atyre që nuk...